Můj neobvyklý měsíc

31. března 2016 v 14:15 | Myschelle Tategami
Možná si někteří říkáte 'Ta to ale pěkně fláká' a podobně, ale toto byl další pro mě ne zrovna nejlepší měsíc.
Nehodlám tady vypisovat své rodinné problémy a tak, ale můžu jen říct, že to bude snad lepší a doufám, že to nezakřiknu.
Problémy tedy řešit nebudeme, ale popíši vám můj měsíc březen - jak vypadá typický měsíc gymnazistky.

-

Každý měsíc začína stejně - škola, víkend, škola. Tentokrát to bylo trošičku jiné, protože byl Mezinárodní den žen, který sice doma neslavíme, ale sestra měla svátek a teta narozeniny. Ségře jsme popřály a od tety dostaly kousek dortu. Což je taky super, jenže nejím sladké, tak jsem z toho nic neměla.
Ve škole to také bylo v pohodě. Z biologie jsme měli praktikantku, tak to byly takové oddechovější hodiny. Navíc byla příjemná, ale když jsme ji měli ty dvě hodiny tělocviku, tak jsem myslela, že ji asi zabiju. Tělocvik je můj nejméně oblíbený předmět, protože jsem spíš studijní typ, ale i tak to ještě zvládnu přežít. Nikdo z nás na naší škole neví, jestli jsou ti učitelé posednuti basketem, ale hrát to každý tělák a tentokrát dvě hodiny, to bylo jako horor. Povedlo se mi natáhnout přední i zadní stranu stehen a k tomu nějak i boky a zadek. Divím se, že to vůbec jde. Bolelo to tři dny, a pak to bylo v pohodě, jenže tento skvělý předmět máme hned v pondělí, proto pátek s výkendem byly úplně bez bolesti, potom ale přišlo dalsí pondělí s naší milovanou praktikantkou. Tentokrát se mi jen při velmi divné hře hned po rozcvičce natáhnulo jenom jedno stehno, ale i tak to ty další tři dny bolelo.
Protože nemáme jenom tělocvik, jsou tu i klasické předměty. Čas od času učitelé zkouší i ústně a kazďý někdy přijde na řadu stejně jako já v biologii, tentokrát jsem měli naši učitelku a já jsem to řekla dobře! Sice pozpátku ale dobře. Vylezla jsem s jedničkou, tak proč si stěžovat? Psali jsme pár testů nějaké zápisy a potom přišel můj tak oblíbený předmět před Velikonocemi a protože já blbec jsem jenom jedla a povedlo se mi- no, je to trochu nechutný a asi vám to je už jasné a kvůli tomu jsem do prázdnin nešla do školy. O víkendu jsem ale byla se sestřenkou u jejího taťky na návštěvě, kde jsem se znovu přejedla, takže jsem byla i na Velikonoce trochu slabší a dokonce jsem dostala chřipku. A potom za sestrou přišel jeden pán, že zničila auto, tal asi chápete, že jsem ji zbila za mamku.
Ve škole se taky rozdávaly papíry s volbami semináře na příští rok a v pátek to učitelka musí mít vybrané, takže jsem využila spolužačku, která mi to dnes donese a mamka to zítra odnese.
Teď už si budu opisovat učivo, opakovat na písemky, protože se musím snažit, když jsem dost chyběla. Možná si říkáte, že nemusím spěchat, když mám ještě tři měsíce, ale já mám už jen jeden měsíc, protože v květnu začínají maturity a většina učitelů bude pořád v tahu.

Myslím, že bych to takto mohla shrnout, tak nejspíš chápete, že jsem neměla náladu nic psát a cokoli dělat. Teď jsem opět v náladě (a nejsem opilá), tak zase něco sepíšu.
 


Komentáře

1 Smajli Smajli | Web | 10. dubna 2016 v 11:47 | Reagovat

Staré dobré časy na gymplu :3 Ale s tím tělákem se shodneme, já ho taky neměla ráda, ale míčové sporty mi nevadily... já spíš nesnášela gymnastiku =D

2 Myschelle Tategami Myschelle Tategami | E-mail | Web | 10. dubna 2016 v 17:59 | Reagovat

[1]: Tělák je zlo! Gymnastika je něco, co mě právě celkem baví, a míčovky... Asi umřu : (

3 BenyW BenyW | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:06 | Reagovat

I found this page on 12th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Děkuji za návštěvu a brzy se vraťte!