Anorektičky, myslete sakra!

22. února 2016 v 17:30 | Myschelle Tategami |  Na zamyšlení
Nejspíše víte, že minulý týden byly jarní prázdniny a já se s vámi o jeden zážitek opravdu musím podělit, protože mě to nutí neustále přemýšlet.

~

Se spolužačkou jsme šly do města a potkaly tam její sestřenici. Představila nás a asi si říkáte, že na tom přeci nic divného není, vždyť je to úplně normální, jenže já se musela snažit, abych se tvářila normálně, protože vidět holku měřicí metr sedmdesát a vážicí pouhých třicetdva kilo je až děsivé. Prostě kost a kůže.


Samožřejmě mi to nedalo a musela jsem se zeptat, co jí, a hlavně jestli vůbec něco jí. Zjistila jsem, že to co ona do sebe dostane za den je moje snídaně a školní svačina (v podstatě tři rohlíky). Kecali jsme, rozebírali různé "důležité" věci a potom řekla něco, co mi svým způsobem lichotilo, ale málem jsem ji dala přes hubu. Začalo to: "Chtěla bych mít takovou dobrou postavu jako ty..." toto bylo to hezké, jenže dodala: "...ale k tomu budu muset jestě zhubnout." A tohle mě dostalo, protože vážím o dvacet kilo víc než ona. Nejdřív mi to vrtalo hlavou, a potom jsem zjistila, že je prostě narušená. Tohle už totiž není nemoc. Ještě jsem se jí to snažila vysvětlit a nakonec jsem na ni začala řvát (ale držela jsem se skoro dvě hodiny).
Prý začala více jíst, ale bůhví co dělá.
.
Pochopte, že nejste tlustí, a jestli chcete být hubení, tak by jste od vaší výšky (v centimetrech) měli odečíst sto deset a to je idalální váha. Stačí jenom cvičit a hlavně pořádně jíst!

~

Snažím se jenom říct, že váha není to hlavní, a pokud máte někoho takového v okolí, tak mu pomožte, protože je nemocný!
 


Komentáře

1 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 23. února 2016 v 8:55 | Reagovat

Je to opravdu hrozná nemoc... Tito lidé potřebují pomoci, ovšem nesmí se to moc přehánět - potom se možná zjistí, že nejedli jenom proto, aby na sebe přitáhli pozornost...
Tito lidé prostě trpí nedostatkem lásky - ale hlavní stavební kámen lásky obecně - lásky ke všem okolo je láska uvnitř sebe, sebeláska...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Děkuji za návštěvu a brzy se vraťte!