Síla slov

13. listopadu 2015 v 19:55 | Myschelle Tategami |  Na zamyšlení
Mám tu takovou kraťoučkou úvahopovídku. Opět téma týdne.

~

Znovu sedím na svém oblíbeném místě vedle své nádherné černé urny. Možná bych tady nemusela být, kdyby jsme se tolik nehádali, ale my stále pokračovali.


Uvědomuji si, že za to můžu já, jenže já se nikdy nedokázala ovládat. Hodně jsem nadávála a říkala mu ošklivé věci. Neuvědomovala jsem si to, a teprve potom jsem litovala. Netušila jsem, jaké to bude mít následky, kterých jsem litovala ještě víc. Nikdy bych neuvěřila, že kluk jako on by se opravdu snížil k akolkoholu nebo dokonce drogám. On takový nebyl. Byl to skvělý přítel, o kterého by žádná nechtěla příjít, já si jej ale až tolik nevážila. Znala jsem ho dlouho - už od dětství - měla ho ráda, ale byla jsem na něj strašně zlá, a nakonec se mi to vymstilo. Dělal to nejhorší co mohl, to co tolik nesnáším a já se prostě neovládla a shodila ho ze schodů. Něco mě stále nutilo zkontrolovat jestli stále žije, tak jsem šla. Nebyl mezi námi a já bych neunesla obvinění z vraždy, proto jsem i přes to všechno volala sanitku. Udělat z toho nehodu nebude těžké, když přišel opilý.
Někomu možná přijde zvlášní, že jsem s tím žila dál bez jakékoli známky výčitků, i když mě to občas mrzelo, ale já na svoji ochranu můžu říci jen to, že jsem psychicky labilní. Vím to už od malička a žiji s tím dál, ale i tak, jsou chvíle, kdy bych ho chtěla zpátky vedle sebe. Možná, že jsem nemusela být tak kritická nebo nepříjemná, ale možná mu právě vadila ta síla mých slov. Nedokáži se ovládát, ale vím, co říkám.
I přes všechny mé strarosti jsem žila dlouho, ale potřebuji si opravdu odpočinout, a kdo ví, třeba ho tam i potkám.

~

To byste nevěřili, ale mně se do očí při psaní tohoto hrnuly slzy.
No, každopádně si pořádně rozmyslete, jestli toho, co chcete v určitou chvíli říct, nebudete později litovat. Nebo si vezměte příklad z tohoto.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Děkuji za návštěvu a brzy se vraťte!